AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

"Bayramımız kutlu olsun"

         AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

         AK Parti Kırşehir İl Başkanı Aslan mesajında, Kırşehirliler için evde kal çağrısında bulunurken, Kırşehir'de uygulanacak olan sokağa çıkma yasağına tüm vatandaşların hassasiyetle riayet etmesi gerektiğini dile getirdi. Alsan mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaştık. Böylece Allah'a karşı kulluk görevlerimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğu içinde birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaştık.

         Mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Bayramımızın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim.

         Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, bayramın insanlığın barış, huzur ve refahına vesile olmasını diliyorum. "

 


Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR