Mucur Belediyesi`nden bir hizmet daha!

            Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Mucur'un daha temiz ve modern hale gelmesi noktasında çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. 
            Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibe ettiği çöp konteynerlerinin ilk grubu Mucur Belediyesi tarafından teslim alındı. Bakanlıklara sunduğu projeler ve yürüttüğü görüşmeler sonucunda Ankara'ya her gittiğinde eli boş dönmeyen Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, adeta tuttuğunu koparıyor. Başkan Yılmaz'ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yaptığı ziyaretin ardından belediyeye hibe olarak verilen çöp konteynerinin ilk grubu Mucur Belediyesine teslim edildi.
             Bakanlık tarafından gönderilen çöp konteynerlerinin ulaşmasıyla; halktan gelen talepler doğrultusunda şehir temizliği konusunda üst seviyede olan hizmetlerini daha da bir üst seviyeye çıkarmak istediklerini vurgulayan Başkan Yılmaz, "Amacımız; temiz olan ilçemizin tertemiz olmasıdır. Bunun için, talepler doğrultusunda dağıtımımızı yapacağız. Çevre Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli'ye, Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan’a ve Ak Parti İl Başkanı sayın Muzaffer Aslan’a teşekkürlerimi sunuyorum.YAZARLAR