?Araç Filomuz Genişliyor?

             Mucur Belediyesi belediyenin hizmetlerinin daha kaliteli olması adına araç filosunu genişletti. Mevcut araçlara 1 kamyon, 1 Çöp Kamyonu ve 1 adet kepçe eklendi. Kaliteli araç filosu ile ilçenin sorunlarını daha kısa sürede bitirecekleri belirtildi. Mucur Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile değişimi hedefliyor. Bu konuda 2020 yılı atılım yılı ilan edilirken, bu kapsamda araç ve gereç envanteri de genişletiliyor.   Belediye daha iyi hizmet vermek adına araç filosuna yeni araçlar ekledi. 1 kamyon, 1 Çöp Kamyonu ve 1 adet kepçe Mucur’un sorunlarını çözülmesi adına yeni bir güç oldu.
            Konu hakkında bilgi veren Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz açıklamalarında şunları söyledi;
“İlçemizde her anlamı ile fark yaratmak ve ilçemizin sorunlarına merhem olmak için ekipmanlarımızı daha da kaliteli hale getirdik” dedi. Belediyenin yeni araçlara ihtiyaç duyduğunu aktaran Yılmaz, “İlçemizin marka olma hedefi ile emin adımlar ile ilerliyoruz. Bu adımları ilçemiz için ve vatandaşlarımız için atıyoruz.
    Yıllardır geride kalan ilçemizi Allah’ın izni ile biz şaha kaldıracağız. Bunun için çok çalışıyoruz. Önümüzde birçok engelimiz var ama biz bu engelleri bir bir aşacağız. 2020 yılında ilçemiz bambaşka bir görünüme kavuşacak.  Biz göreve geldiğimizden bu güne belediyemizin iç sorunları ile uğraşıyoruz. Vatandaşımız biraz sabırsız davransa da biz adımlarımızı çok sağlam atarak yolumuza devam ediyoruz.
    Belediyemiz işler acısı bir durumda geldiğimiz günden itibaren bu sorunlarla uğraşıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın da sabırlı olması gerekiyor. Ben seçimlerde hep dedim yine diyorum, benim kimseyle işim yok ben buraya çalışmak için geldim ve çalışacağım. Bir sürü dedikodu çıkıyor birçoğunu bizde duyuyoruz ama bizim dedikodu ile uğraşacak zamanımız yok. Ben sürekli Ankara’ya gidiyorum. Nerden ne alabiliriz ilçemiz için uğraşıyorum. İşte en son 1 kamyon, 1 çöp arabası ve daha önceden de kepçe almıştık. Biz bunlarla uğraşıyoruz. Ben bu araçları alıp evimin garajına koyacak değilim bunu ilçemiz için alıyorum. Yarın ben olmayacağım bir başkası gelecek o da bunlardan yararlanacak veya daha iyilerini getirecek.  İlçemizi çok güzel günler bekliyor bunu buradan söylemek istiyorum. Kimsenin bir şüphesi olmasın 2020 yılında yatırımlarımızı hızlandıracağız. İlk geldiğimde dedim kapı kapı gezeceğim. İlçemiz için ne gerekiyorsa yapacağım. Vatandaşlarımızda buna şahit olacaklar.Belediyemizin büyük sorunları var ama biz bunları da atlatacağız. Kimseye meydanı bırakacak değiliz ilçemiz için ne doğru ise biz onun peşine düşüp başaracağız.
              Filomuzu genişletmeye devam edeceğiz. Ben her şey kesinleşmeden konuşmayı sevmiyorum onun için şimdiden bir şey demek istemiyorum ama ilerleyen zamanlarda Ak Parti Belediyeciliğinin farkını vatandaşlarımız hissedecekler. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayan ve her yönü ile sorunsuz bir ilçe olmasını arzuluyoruz.   
                Buradan bir kez daha söylemek istiyorum. Kim ne konuşursa konuşsun kim ne dedikodu üretirse üretsin biz kulağımızı kapattık. Kimseyle şahsı bir işimiz yok. Burada oturduğum sürece de ben Mucur’un belediye başkanıyım ve herkes için çalışacağım. İşimiz çalışmak yok o bunu demiş, bu bunu demiş hiç ilgilenmiyoruz. Allah’ın izni ile 5 yılsonunda bana bu başkan bunu yaptı Allah razı olsun deniyorsa benden mutlusu yok.İlçemize araçlarımız hayırlı uğurlu olsun. İnşallah tüm araçlarımızı yenileyerek ve çoğaltarak yolumuza devam ederiz” dedi. 
Araçların tanıtımı için Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz çöp kamyonuna binerek ilçede diğer araçlarla birlikte tur attı. Belediye önünden sanayiye kadar araçlarla turlayan Yılmaz’a vatandaşlar “Hayırlı olsun Başkanım” diyerek selamladı.YAZARLAR