Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu!

         Mucur Belediyesi Suriye sınır bölgesinde terör örgütlerine yönelik yürütülen Barış Pınarı Harekatı' başta olmak üzere bu vatan için şehadet şerbeti içen tüm şehitler için ve Kahraman Türk askerinin muvaffakiyeti için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutarak dualarla manevi destekte bulundu.
/Resimler/Editor/images/2(8).jpg
           Mucur Belediyesi tarafından tertip edilen programda Mucur İlçe Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
"KAHRAMAN TÜRK ASKERİ TERÖR ÖRGÜTÜNE BÜYÜK DARBELER VURUYOR"
            Vatanları için tereddüt etmeden canlarını veren şehitleri hiçbir zaman unutmayacaklarının altını çizen Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Bu büyük milletin kahraman evlatları devletinin bekası ve milletinin istikbali uğruna son derece zor şartlar altında terör örgütüne büyük darbeler vuruyor" dedi. Başkan Yılmaz açıklamasında "Operasyon kapsamında şehadet şerbeti içerek şehit düşen tüm askerlerimize Cenabı Allah'tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Yine aynı operasyonda ve ülkemizin çeşitli yerlerinde hain terör örgütleri ile girilen çatışmalarda yaralı düşen gazilerimize acil şifalar diliyorum. Biz bugün olduğu gibi her zaman bir ve beraber olduğumuz sürece şer odakları Allah'ın izniyle hiçbir emellerine ulaşamayacaklar" dedi. 

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR