Vali Akın Çiçekdağı?nı Ziyaret Etti

            Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, ilçede yaşayan vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.
             Programına Çiçekdağı Hükümet Konağını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Kaymakam Erkan Adıbelli’den ilçede yürütülen faaliyetler ve ilçe hakkında brifing aldı.
/Resimler/Editor/images/ziyaret%20(5).JPG
             Ardından, Çiçekdağı Belediyesine geçen Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu’na iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette Belediye Başkanından ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, yaptığı konuşmada, hizmetleri ilçelerimize en iyi şekilde götürerek vatandaşların memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkarma gayretinde olduklarını belirtti.
               Güzide ilçelerden biri olan Çiçekdağı’na yapılan yatırımların ilçenin yaşam kalitesinin artırılması, gelişip kalkınması yönünden önem taşıdığını ifade eden Vali İbrahim Akın, günümüzde ilçelerin de şehir merkezleri kadar geliştiğini, buna bağlı olarak ihtiyaçlarının da arttığını, bu doğrultuda vatandaşlarımızın taleplerini imkânlar ölçüsünde karşılama amacında olduklarını söyledi.
/Resimler/Editor/images/ziyaret%20(7).JPG
               Vali İbrahim Akın, daha sonra, ilçede yapımı tamamlanan öğretmenevi yeni binası ile lise pansiyon binasında ve eski milli eğitim lojmanında incelemelerde bulundu. İl Özel İdaresi ilçe şantiyelerinde de incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz’dan mevcut şantiye ile ilçeye yeni yapılan şantiye binası hakkında bilgiler aldı.
                 Programının bir kısmında, ilçede faaliyet gösteren esnafları da ziyaret eden Vali İbrahim Akın, vatandaşlarla sohbet etti.
               Vali İbrahim Akın programı, Köseli Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Bekir Yılmaz ile yaptığı görüşme ile sona erdi.
 
 YAZARLAR