"Kırşehir için dürüst yönetim"

Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Turan:
     Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Turan gazetemize ziyarette bulunarak önemli açıklamalar yaptı.
         Saadet Partisi İl Başkanı Ali Köksal ve parti üyeleri Hüsnü Işık ve Abdurrahman İğdeli ile birlikte Çınar Kırşehir Gazetesi ve kirsehirhaber365.com ailesini ziyaret eden Turan, Çınar Kırşehir Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kahraman ile bir süre sohbet etti.
         Yusuf Turan, Kırşehir'de yeni bir belediyecilik anlayışı ile yönetime talip olduklarını ifade ederek, Kırşehir'in kanayan yarası olarak nitelendirilen otopark sorununun çözüme kavuşturulacağını söyledi.         
         Turan açıklamasında, parti ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlara ve çalışanlara eşit olarak yaklaşacaklarını dile getirdi.
         Saadet Partisi Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Turan açıklamasında şu detayları aktardı: "Kırşehir'in otopark ve trafik sorununu çözecek projeler ile karşınıza çıkıyorum. Kırşehir halkı seçimini Saadet Partisi'nden yana kullanırsa şeffaf yönetim anlayışı ile Kırşehir'in adil düzenini sağlayacağız. Özellikle jeotermal anlamda Kırşehir'i Türkiye'ye ve dünyaya duyuracak çalışmalar yaparak cüzi miktarlar ile vatandaşların aktif kullanımını sağlayacağız. Kırşehir Belediyesi'nde şuanda çalışan hiçbir personeli işinden etmeden çalışmalar yürütecek, Kırşehir'i muhtarlarıyla, vatandaşıyla yöneteceğim. Düşününüz ki bir şehirde en çok kahvehaneler ve bankalar aktif olarak çalışıyor. Bunun tek bir nedeni vardır o da istihdam. Biz bu sorunu çözmeye, kalıcı çözümlerle yok etmeye geliyoruz. Kırşehirli kardeşlerimin su alan bir gemiden başka bir batmak üzere olan bir gemiye geçmesini istemiyoruz. Biz ürettiğimiz ve ayağı yere basan projelerle karşınıza çıktık ve oluşturduğumuz sıfır gemimizde sizlere çağrıda bulunmak istiyoruz. Tercihiniz Saadet Partisi olsun, Kırşehir dürüst ve adil yönetimine kavuşsun."

YAZARLAR