"Kırşehir`i Eğitimde Zirveye Taşıyacağız"

         Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Onur Köksal, Kırşehir'de eğitimin markalaştığını ve bunu zirveye taşıma noktasında gerekli çalışmaları yapmaya hazır olduklarını ifade etti.
         Eğitimci aday Köksal bu kapsamda gerçekleştirdiği okul ziyaretlerinin artarak devam edeceğini ifade ederek, "30 Ağustos ilkokulu ve Cacabey ortaokulunda geleceğimizin umudu çocuklarımızı ve fedakar öğretmenlerimize ziyaretlerde bulunduk.Kırşehir marka şehir bunu herkes biliyor. Bunu daha yükseklere çıkarmak için çalışacağız. Sıktığımız her el MHP'yi tek umut olarak görüyor. Bu yüzden yaptığımız bütün ziyaretlerimizde ilgi ve alakadan memnun ayrılıyoruz. Bizler Gönüller Kırmaya Değil, Gönüller Almaya Geliyoruz. Her kimin ki derdi makam ise Mevlam ondan derdi eksik etmesin. Her kimin ki derdi halka ve hakka hizmet ise Mevlam ona dert vermesin.  Başaracağız, Başaracağız, Başaracağız.  Mevlam Yar ve Yardımcımız olsun" dedi.
         Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Onur Köksal açıklamasını "Kimsenin bölmesine, fitnesine ayrıştırmasına, gardaşı gardaşına düşman etmesine, kandırmasına müsade etmeyeceğiz. Yolumuz uzun yolumuz çetin. Rabbim birimizi bin eylesin. Azımızı çok eylesin. Zorumuzu kolay gelsin. Bizler biliriz ki ” Yufka Yüreklilerle Çetin Yollar Aşılmaz” ifadeleri ile sonlandırdı.

YAZARLAR