Herkes Alabilsin Diye Et 35 Lira!

           Kırşehir'de Ankara Caddesi 732. Sokak'ta uzun yıllar faaliyet gösteren Başkent Kasap, herkes alabilsin diye et fiyatlarını 35 liraya kadar düşürdü.
         Kampanyanın devam ettiğini belirten işletme sahibi Kasap Ömer Yazgan, ülke genelinde birçok işletmenin destek verdiği Enflasyonla Mücadele Kampanyası'na kendilerinin de destek verdiğini ve bu kampanya ile herkesin daha ucuza sağlıklı bir şekilde et tüketeceğini kaydetti.            
         Ömer Yazgan, etin kilogramını 40 TL'den 35 TL'ye indirdiklerini belirterek, herkesin et tüketebilmesi için ve milletin kazanması için böyle bir çalışmaya gittiklerini ifade etti. Yazgan konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi: “Bilindiği üzere hükümetimiz, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız ülkemizde enflasyon ile mücadeleyi hep birlikte yürütüyorlar. Biz de buna katılarak destek olmak istedik. Vatandaşlarımızın da alım gücünü de düşünerek böyle bir kampanyanın altına imza atmaya karar verdik. Tüm kırmızı ve beyaz et ürünlerimizde yüzde 30-35’lik bir indirime gittik. Amacımız herkesin uygun ve sağlıklı bir şekilde et tüketebilmesidir.  İndirim yaptığımız ürünlerimizin fiyatlarının bazıları ise şu şekilde:  Dana Kuşbaşı 35 TL, Dana Kıyma 35 TL, Kuzu But 43 TL, Kuzu Kol 39 TL, Kuzu Pirzola 40 TL, Tavuk kg 8,90 TL, Sarma 11,5 TL, Baget 11.5 TL, Kanat 12 TL, Göğüs 19 TL.”

YAZARLAR