MHP ÇİÇEKDAĞI İÇİN KARARINI VERDİ: İSMAİL DENİZ

             MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, kesinleşen belediye başkan adaylarını açıkladı. MHP Kırşehir Çiçekdağı ilçesi için İsmail Deniz dedi.
İsmail Deniz kimdir?
             1965 yılında Çiçekdağı-Tepecik köyünde dünyaya geldi. Yerköy İstiklal İlkokulu, Yerköy Ortaokulu ve 1983 yılında da Yerköy Lisesinden mezun oldu. 
             1988-89 seneleri arasında vatanı görevinin acemi birliğini Isparta’da usta birliğini ise  Hakkari’de yapmış olup Askerlikten sonra Ankara , Kırşehir ve Nevşehir’de çeşitli özel şirketlerde çalıştıktan sonra ilçemize hitap eden temizlik , inşaat ve medikal şirketi kurarak iş hayatına başlamış oldu. 
             1985 yılında evlendi. Ali ve Ömer isminde iki oğlu vardır.  2000 yılında Milliyetçi Hareket Partisine siyasi anlamda hizmet edebilme düşüncesi ve gayesi ile Çiçekdağı teşkilatına üye oldu. 2001-2008 yılları arasında resmi anlamda 2 dönem ilçe başkanlığı görevi yürüttü. İlçemize daha iyi ve daha verimli hizmet yapabilmek için 29 mart 2009 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı adayı oldu. 
Vatandaşlarımızın da teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine geldi.  2014 yerel seçimlerinde tekrardan Belediye Başkanlığı görevine seçilerek halen görevine devam etmektedir.
 
 

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR