Akçakent Tanışma-Kaynaşma-Dayanışma Festivali?ne Davet

         Akçakent Tanışma-Kaynaşma-Dayanışma Festivali düzenlenecek.
         Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Orhan Yalçınkaya öncülüğünde 25 Ağustos 2018’de saat 10:00’da Eskiyurt Mesire Alanında 2. Akçakent Tanışma- Kaynaşma- Dayanışma Festivali düzenlenecek.
         Festivalde Vedat Öz, Birol Taşan, Haydar Barin, İlker Barin, Tuncay Barin, Levent Barin,  Faruk Ağar (Komedyen-İlizyonist) eşsiz sunumlarıyla katılımcılarına keyifli dakikalar yaşatacak.
         Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Orhan Yalçınkaya düzenlenecek olan festivalle ilgili açıklamalarında şunları kaydetti; “Bilindiği gibi Akçakent Tanışma- Kaynaşma- Dayanışma Festivalimiz düzenlenecek. Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz festival için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Amacımız bu festivali geleneksel bir hale getirip vatandaşlarımızın keyif almalarını sağlamaktır. Festival sayesinde de Akçakent’imizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu yıl gerçekten çok güzel, çok iyi, çıtası çok yüksek bir festivalle halkımızın karşısında olacağız.
         Çeşitli müzik ziyafetimizle katılan vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirmelerini sağlayacağız. Öte yandan komedyen ve illüzyonist gösterileriyle de keyifli ve unutulmaz dakikalar geçireceğinize inanıyorum.
         Birliğimizin ve beraberliğimizin daha da pekişeceği Akçakent Tanışma-Kaynaşma-Dayanışma Festivali’ne katılım sağlamak isteyen bütün herkesi festivalimize davet ediyorum.”

YAZARLAR