Başkan Bahçeci, Gönüllere Dokunuyor!

         Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ankara Caddesi esnafını ziyaretler yaparak, esnafın belediye hizmetleri konusundaki görüş ve önerilerini dinledi.
         Esnaf ziyaretlerini aksatmayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, bu ziyaretler aracılığıyla esnafların talep, istek ve sorunlarını dinliyor. Bu kapsamda Ankara Caddesi'nde  esnaf gezisine çıkan Başkan Bahçeci yaptığı açıklamada; "Ankara Caddesi'nde esnafımızı ziyaret edip görüş alışverişinde bulunduk, bizden isteklerini ve varsa taleplerini dinledik.Gezerken sadece selam verip geçmiyoruz, mümkün olduğu kadar uzun vakit geçirip verimli görüşmeler yapmaya gayret ediyoruz" dedi.
         Başkan Bahçeci açıklamasını, " Kırşehirli hemşerilerimize daha iyi hizmet için hafta sonunu hafta içine katarak gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Her gün farklı caddeleri ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarımızın beklenti, isteklerini dinliyoruz ve onların taleplerine göre hizmet üreterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ve vatandaşımızın ne ihtiyacı varsa imkânlar ölçüsünde en iyisini yapmaya devam edeceğiz" ifadeleri ile sürdürdü.
         Kırşehir’i geleceğe taşımak ve her anlamda daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Başkan Bahçeci, “Yaptığımız çalışmalarla şehrimiz Türkiye’de adından söz ettiren bir şehir haline geldi. Bu noktada fiziki imkânlarımızı da iyileştirmek, nüfusu artan şehrimize yeni projeler kazandırmak için çalışıyoruz. İnşallah her yönüyle özgün ve önümüzdeki dönemde de şehrimize yakışan bir projeleri hayata geçireceğiz. Şehrimizde yaptığımız tüm projelerde vatandaşlarımızın rahatı, huzuru ve konforu için gayret gösteriyoruz. Çünkü Kırşehirimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu koltukta kaldığımız sürece vazifemizi en iyi şekilde yaparak, şehrimize güzellikler katmaya devam edeceğiz" dedi.Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorYAZARLAR