Milletvekili Adayları Seçmenlerden Destek İstiyor!

         MHP Milletvekili adayı Oğuz Sulusaray , MHP İl Başkanı Arif Kılıç ve Parti Yönetimi  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nı (KTSO) ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz , Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Han Torun , Kenan Yanık, Mustafa Bulut, Soner Bahadır, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kaya, Meclis Üyesi Seçkin Kolukırık ile görüştü. Kırşehir ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ve gündeme dair konular görüşüldü. KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, MHP Yönetimi'ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Kırşehir’in sorunlarının çözümü konusunda, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın üzerine düşeni yapacağını ifade etti.
         Ticaret ve Sanayi Odaları'nın önemine değinen MHP Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray ve İl Başkanı Arif Kılıç , Kırşehir’in sorunlarının çözümü için, Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman istişare içerisinde olacaklarını ifade etti. Öte yandan MHP MHP Milletvekili adayları Oğuz Sulusaray, A. Aydın Akpınar, MHP İl Başkanı Arif Kılıç'ın da katıldığı heyet; Aksaraylılar Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında MHP seçim beyannamesi hakkında geniş çaplı değerlendirmelerde bulunan heyet, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sulusaray, sıcak karşılamalarından ve yakın ilgilerinden dolayı dernek yetkililerine teşekkür ederek Aksaraylılardan Cumhur İttifakına ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek sözü istedi. Seçmen ziyaretlerini ve seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Teşkilatı, MHP Kadın Kollarının organize ettiği kadınlar kokteylinde de bir araya geldi. Düzenlenen kokteyl, Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde yoğun bir katılımla gerçekleşti. MHP Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray katılımcılarla tek tek ilgilenip kadınların 5000 yıllık devlet geleneğinde ve kültürel hayatta her zaman değer gördüğünü ve baş tacı edildiğine değindi. MHP ve Cumhur İttifakına destek isteyen Sulusaray; böyle güzel bir organizasyondan dolayı tüm kadınlara teşekkür etti.
KIRŞEHİR ADAYLARI:
         Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran Pazar günü cumhurbaşkanı seçimiyle birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi belli oldu. Milletvekili Genel Seçimi'ne Kırşehir'den girecek olan milletvekili adayların isimleri şöyle:
AK PARTİ: Mustafa Kendirli (İş adamı-Yüksek) ve Necmettin Erkan (Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü-Yüksek)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan (Doktor-Yüksek) ve Çağdaş Gökalp (Avukat-Yüksek.)
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Oğuz Sulusaray (Kamu İdare-Yüksek) ve Ahmet Aydın Akpınar (Avukat-Yüksek)
İYİ PARTİ: Mustafa Hakan Ünser (Mühendis-Yüksek) ve Asaf Kayaoğlu (Mühendis-Yüksek).
SAADET PARTİSİ: Mustafa Çakır (Makine Mühendisi-Yüksek) ve Hüseyin Eserer (Emekli İmam-Yüksek).
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ: Gökhan Akın (Emekli-Yüksek) ve Heliz Abi (Serbest-Yüksek)
VATAN PARTİSİ: İlker Özkamalı (Emekli Öğretmen-Yüksek) ve Osman Kılıç (Emekli İşçi-Orta).
HÜR DAVA PARTİSİ: Abdulrahip Hatipoğlu (Öğrenci-Orta), Zeyd Şahin (Öğrenci-Orta)
BAĞIMSIZ: İsmail Yıldız (Serbest-İlk.)

YAZARLAR