Kırşehir; Vakit Türkiye Vakti Diyor

               AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 24 Haziran yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde ilçeler, beldeler ve köylerde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
               Ziyaret ettiği yerlerde vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Aslan, AK Partiye, şahsıma ve adaylarımıza gösterilen ilgi ve destekten dolayı hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi.
               Aslan, yaptığı açıklamada, “Kırşehir merkezde ve ilçelerimize bağlı köylerde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek, hem dertleşiyoruz hem de partimize destek istiyoruz. Hemşerilerimizin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye destek sözleri bizleri son derece mutlu ediyor. Anlıyoruz ki, Kırşehir halkı yapılanı görüyor ve takdir ediyor. AK Parti 16 yıl boyunca Türkiye´nin doğusundan batısına kadar, Neşet Ertaş ustamızın dediği gibi kalpten kalbe giden köprüler kurdu. Bu yüzden Biz Biriz, Diriyiz, İriyiz, Kardeşiz, Birlikte Türkiye´yiz. 24 Haziran yolculuğunda Kırşehir’imizin AK Parti ile yola devam etmemiz için hep bir ağızdan Vakit Türkiye Vakti sözleriyle bizleri uğurlaması bizleri hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor” diye konuştu.
KIRŞEHİR ADAYLARI:
              Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran Pazar günü cumhurbaşkanı seçimiyle birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi belli oldu. Milletvekili Genel Seçimi'ne Kırşehir'den girecek olan milletvekili adayların isimleri şöyle:
AK PARTİ: Mustafa Kendirli (İş adamı-Yüksek) ve Necmettin Erkan (Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürü-Yüksek)
CUMHURİYET HALK PARTİSİ: Yrd. Doç. Dr. Metin İlhan (Doktor-Yüksek) ve Çağdaş Gökalp (Avukat-Yüksek.)
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ: Oğuz Sulusaray (Kamu İdare-Yüksek) ve Ahmet Aydın Akpınar (Avukat-Yüksek)
İYİ PARTİ: Mustafa Hakan Ünser (Mühendis-Yüksek) ve Asaf Kayaoğlu (Mühendis-Yüksek).
SAADET PARTİSİ: Mustafa Çakır (Makine Mühendisi-Yüksek) ve Hüseyin Eserer (Emekli İmam-Yüksek).
HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ: Gökhan Akın (Emekli-Yüksek) ve Heliz Abi (Serbest-Yüksek)
VATAN PARTİSİ: İlker Özkamalı (Emekli Öğretmen-Yüksek) ve Osman Kılıç (Emekli İşçi-Orta).
HÜR DAVA PARTİSİ: Abdulrahip Hatipoğlu (Öğrenci-Orta), Zeyd Şahin (Öğrenci-Orta)
BAĞIMSIZ: İsmail Yıldız (Serbest-İlk.)
 YAZARLAR